4. InfoZvornik::ZVORNIČKI INFORMATIVNI PORTAL.
  5. Runi postigao gol sa više od pola terena (VIDEO) - N.
  6. PL: Sitiju ''samo'' bod protiv Evertona! | BN.
  8. NIJE ZA STARO GVOŽĐE: Golčina Runija POTVRĐUJE da je i dalje majstor.
  9. Mančester junajted - Mančester siti 4:2 | Sport | Fudbal.
  10. MAJSTOR: Hulk postigao sjajan gol sa pola terena (VIDEO).
  11. Golman postigao najbolji gol godine, teško da će ovo neko.
  12. Runi: Šutirao sam instinktivno i ranije sa pola terena, a sad sam imao.
  13. Postigao autogol, pa gol s pola terena (VIDEO) N.
  14. NIŠTA OD LIGE ŠAMPIONA Zvezda propustila VELIKU priliku da igra elitu.

Sportske vijesti: 2013.

Postigao je het-trik u pobedi nad Vest Hemom od 4:0, a jedan je dodao i Ešli Vilijams. Svoj treći gol Runi je postigao sa više od pola terena, kada je golman Vest Hema Džo Hart izleteo van šesnaesterca da spreči jednu kontru. Ispucao je loptu do polovine, gde je iz prve ka golu uputio Runi i postigao spektakularan gol. Gol Runija sa 60 metara! (VIDEO) Gol Runija sa 60 metara! (VIDEO) Engleski napadač Vejn Runi postigao je u noći između srijede i četvrtka jedan od najatraktivnijih pogodaka u karijeri. Runi je svom Di-Si junajtedu donio trijumf nad Orlandom golom sa svoje polovine. Nekadašnji kapiten Mančester junajteda i engleske reprezentacije, koji je. NORVEŠKI Špic POSTIGAO DOGOVOR SA „GRAĐANIMA" Norveški fudbaler Erling Holand do kraja sedmice potpisaće petogodišnji ugovor sa Mančester sitijem.... Filipini l Više od tri decenije nakon što je zbačen filipinski diktator Ferdinand Markos, njegov sin i imenjak Ferdinand Markos mlađi bio je favorit za tu funkciju u većini anketa.

ŠPANCI POSLE SPEKTAKULARNOG MEČA POSLALI HRVATE KUĆI! FURIJA isprašila.

Dijego Armando Maradona preminuo je danas u svojoj 60. godini, a jedan od najlepših golova u karijeri postigao je protiv Crvene zvezde. Crveno-beli su 20. oktobra 1982. godine ugostili Barselonu u okviru Kupa pobednika kupova, a posle devet minuta Katalonci su vodili 1:0, i to golom Maradone - verovali ili ne, glavom!.

Runijevo veče - pogodio i sa centra (VIDEO).

Novinari sa Ostrva su oduševljeni Kleversonom Gabrijelom Kordovom Kleom. Dobra partija u meču sa jednim od najboljih engleskih timova, londonskim Arsenalom, prema Džonatanu Vilsonu uglednom kolumnisti nekoliko različitih listova u „kolevci fudbala" mogla bi da bude dobra prilika da Kleo u budućnosti zaigra za neku ekipu iz Premijer lige. Tako je jednom na opasku da je slučajno postigao gol iz kornera sa nevjerovatnim efeom izveo cijelu ekipu novinara na teren i opet to izveo. Bestova karijera u evropskim takmičenjima će ostati upamćena po duelima sa Benfikom i velikim Euzebijom. 1964-65 Mančester na krilima Besta stiže do četvrt-finala gdje ih je čekao portugalski tim. Keyboard_arrow_right Nekretnine i zemljišta Pogledajte svih (459,416) oglasa arrow_right_alt Prodaja (58,289) (58,289).

InfoZvornik::ZVORNIČKI INFORMATIVNI PORTAL.

Jedini gol za "crvene davole" postigao je Vejn Runi u 34. minutu.... Barsa prva krece sa centra terena. Treneri su na teren izveli iste postave sa pocetka meca.... iz sasvim razumljivih razloga, mnogo mirnije. Partizan je uspešno održavao prednost od 20 i više poena, dok je FMP uspevao da odbrani svoju cast egal igrom. Sjajnom igrom, pre.

Runi postigao gol sa više od pola terena (VIDEO) - N.

USKORO I "DO SUMRAKA". 24. Jul 2010. godine. Večernje novosti. "ARHIPELAG" POTPISAO UGOVOR O OBJAVLjIVANjU ROMANA MAJKLA KANINGEMA IZDAVAČKA kuća "Arhipelag" je upravo potpisala ekskluzivni ugovor sa agencijom "Brand i Hočman" iz Njujorka, koja zastupa autorska prava Majkla Kaningema, jednog od vodeći. Read broj 935 by Balkan bet on Issuu and browse thousands of other publications on our platform. Start here!. Inter porazio Real, Vidić iznudio penal, Junajted primio gol sa više od pola terena! Fudbaleri Intera savladali su Real Madrid nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca u grupi A na Međunardnom kupu šampiona sa ukupnim rezultatom 4:3, dok je posle 90 minuta bilo 1:1. Nemanja Vidić je postigao gol sa bele tačke za crno-plave, a njegov bivši k.

PL: Sitiju ''samo'' bod protiv Evertona! | BN.

Na zidu su se nalazile tapete sa ornamentima kao od pliša, boje trule višnje. Sve on to dobro poznaje već dugi niz godina. Zamišlja nju preko puta. Stiže hrana i piće. On uzima bijelu poveću krpenu salvetu i stavi je sebi na prsa da se ne ufleka. Uze pribor za jelo sa šahovskog stolnjaka i okrenu se prema njoj preko puta. Jedan od logičnih razloga zašto Dijara u ovom trenutku nije među starterima jeste činjenica da na pripremama nije postigao nijedan gol. Slabije nego inače nalazio se i u pravim šansama. - Ne sećam se kada mi se to ranije dogodilo. Svi pričaju o tome da nisam postigao gol, ali ne pravim sebi pritisak zbog toga. Definitivno je gol sa više od pola terena na 'Marakani' najljepši do sada, bez dileme. Vjerujem da će mi taj trenutak obilježiti karijeru", rekao je Stojanović za klupski sajt. Luka Stojanović je ove sezone najbolji strijelac Čukaričkog - postigao je ukupno 12 golova, devet u prvenstvu, dva u kvalifikacijama za Ligu Evrope i jedan u.

Odštampaj stranicu - Premijer liga.

Šta je ovo. Šta pričate da Ole ne može ništa sa ovim timom. Vidite da može da izgubi kući od Liverpula 5 0. To nikome nije pošlo za rukom. Navijam za junajted ceo život, video sam sve najteže poraze, ali ovo je vrhunac dna. Ko god da dodje ima težak zadatak da na nadmaši 5 0 od Liverpula na Old Trafordu.

NIJE ZA STARO GVOŽĐE: Golčina Runija POTVRĐUJE da je i dalje majstor.

Prvi meč u Ligi šampiona u sezoni odigrao je protiv Udinezea u kojem je u četvrtom minutu asistirao Volkotu za pobedu od 1:0. Četiri dana kasnije nalazio se u sastavu tima u susretu sa Liverpulom na domaćem stadionu. U 78. minutu meča, Ignasi Mikel je želevši da izbaci loptu iz kaznenog prostora pogodio Remzija, i tako je Remzi postigao autogol.. Meč je završen rezultatom 2:0 za Liver. Klasa od igrača. Vejn Runi ima 33 godine, ali definitivno nije za staro gvožđe. On je u Americi za DC Junajteda postigao jedini gol na meču sa Orlandom i to kakav. Fenomenalni engleski igrač je u 10. minutu sa više od pola terena raspalio po lopti, videvši da golman Rou stoji daleko ispred mreže. Prepoznali su navijači Crvene zvezde trenutak i čak dva dana pred utakmicu - stadion je već bio potpuno rasprodat. Tako će više od 50.000 navijača dočekati Makabi i voditi svoju ekipu energijom. Najavljena je i specijalna koreografija gde će pola tribina imati bele, a pola crvene majice. Izvor: Mondo/Stefan Stojanović.

Mančester junajted - Mančester siti 4:2 | Sport | Fudbal.

Korektni igrači, ništa više od toga...Kerik je u svoje vreme bio jako zahvalan igrač, ali je već na zalasku karijere. Ukoliko je ova vest tačna, meni nije iznenađujuća. Junajted luta kao klub, rasipaju se stotine miliona bez ikakvog efekta, a zaboravlja se da je Fergusonova imperija nastala na omladinskoj školi. Mančester siti ne može da izgubi, Vejn Runi je postigao het-trik uz gol sa pola terena, a Muhamed Salah nastavio seriju u 14. kolu Premijer lige. Krilni napadač reprezentacije Engleske kombinovao je ispred kaznenog prostora sa De Brujneom, Belgijanac mu je vratio loptu, a on neverovatnim udarcem pogodio suprotne rašlje. Nastavak na B92.

MAJSTOR: Hulk postigao sjajan gol sa pola terena (VIDEO).

Jan 26, 2018 · (video) 26/01/18 | 15:30 ≫ 15:31 Huan Karlos golman Luga postigao je fenomenalan gol sa više od pola terena za pobedu svog tima nad Sportingom iz Hihona 3:1. Buket igrača u kaznenom prostoru Španije, snašao se Mislav Oršić i postigao gol. Izbacili su Španci loptu iz gola, ali je gol-lajn tehnologija potvrdila pogodak.... Centaršut koji je uputio Joško Gvardiol sa levog boka nije pronašao nikoga od saigrača! 9. minut... Do sada je rekord držao Vejn Runi, koji je 2004. godine nastupio sa. Napadač Vašington Di Sija je oduševio ljubitelje igre spektakularnim golom sa centra terena. Runi je pokupio loptu nakon greške rivala, video je da se golman udaljio sa gol-linije i bez.

Golman postigao najbolji gol godine, teško da će ovo neko.

Juzna afrika vs Spanija gol iz slobodnjak uz mnogo srece!. Zverski trk, uklizavanje, pa asistencija sa pola terena! Vejn Runi briljira u Americi. Nekadašnji napadač Mančester junajteda u pobedi nad Orlando Sitijem 3:2 nije postigao gol, ali je napravio spektakularan potez koji je prethodio pobedničkom pogotku. Za pobedonosni gol DC Junajteda u četvrtom minutu nadoknade vremena, uspeo je je prvo da.

Runi: Šutirao sam instinktivno i ranije sa pola terena, a sad sam imao.

Dva kola pre kraja šampionata dobili smo gol sezone Jelen Superlige! U potpuno ludoj utakmici između kragujevačkog Radničkog i Javora (3:3), u 60. minutu je 21-godišnji fudbaler domaćih postigao gol sa više od pola terena. 21. Februar 2013. #560. AW: Kratke fudbalske vesti. Rura: Teren je bio kao njiva, Barselona ide u četvrtfinale. Pomoćni trener Barselone Đordi Rura rekao je danas da je uveren da će se njegova ekipa plasirati u četvrtfinale Lige šampiona, iako je u prvom meču osmine finala izgubila u gostima od Milana sa 2:0.

Postigao autogol, pa gol s pola terena (VIDEO) N.

Jedan od njegovih najboljih golova u Barseloni, bio je protiv Kompostele, 11. oktobra 1996. Primio je loptu na svojoj polovini, izbjegao start protivničkog igrača pokretom nazad, nakon čega je pretrčao drugog igrača i uputio se prema golu, gdje je driblinzima prošao dvojicu odbrambenih igrača i postigao gol. Kamera je tada snimila trenera Barselone — Bobija Robsona, koji je ustao sa. Slaviće se noćas! Fenomenalna utakmica odigrana je večeras između Intera i Juventusa u okviru italijanskog Superkupa! Počelo je vatreno i žustro uz dosta grubih startova i velike borbenosti na obe strane terena. Do prednosti dolazi Juventus u 25. minutu, kada je pogodak postigao reprezentativac Sjedinjenih Američkih Država - Veston Mekini. Izjednačenje Intera usledilo je deset. Ronaldo. Fudbalska legenda. Zoran Mirković je 1996. godine iz Partizana otišao u Italiju i obukao dres Atalante u kojoj je pružao veoma dobre partije. Vremenom, njegovu sjajnu igru, primetio je tadašnji trener Juventusa, Marčelo Lipi i upravo na njegovu inicijativu "Batica" dolazi u redove "Stare dame".

NIŠTA OD LIGE ŠAMPIONA Zvezda propustila VELIKU priliku da igra elitu.

Od aktivnih igrača Zlatan Ibrahimović i Kristijano Ronaldo su u tri navrata stigli do brojke od šest golova, dok je Vejn Runi za Englesku igrao na dva prvenstva i upisao 5 golova. Oni su pozvani u svoje reprezentacije i za ovaj EURO, pa će imati priliku da čak i prestignu Platinija, pa bi tačan odgovor na pitanje na kvizu mogao da važi. Imperator je bio prava gol mašina i opasnost sa bilo kog dela terena pošto je imao ocenu udarca 99! Kao neko ko je birao Milan, a ne Inter, u većini slučajeva glavni dželat mi je upravo bio Adrijano. Zajedno sa Terijem je krasio omot PES 5, a pored snažnih udaraca je imao i balans 99, ubrzanje 90, preciznost šuta 89 i agresiju od 92. Bentli je, od kako je iz Arsenala stigao u Blekburn, odigrao 133 utakmice i postigao 21 gol, a za reprezentaciju Engleske do sada je zabeležio šest nastupa. Klub iz Londona u dosadašnjem toku prelaznog roka, pored Kina, napustili su Paskal Čimbonda, Pol Robinson i Temu Tainio.